O FIRMIE STARLIFE

Oferujemy Ci zdrowy styl życia!

Starlife to prywatna firma zajmująca się zarówno produkcją, jak i dystrybucją produktów, których receptura bazuje na tradycjach zaczerpniętych z medycyny chińskiej i tybetańskiej. Firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku oraz odbiorców, korzysta także z najnowszych osiągnięć medycyny. To dzięki tak skomponowanym recepturom, doświadczeniu zbieranemu przez lata pracy, jak i analizom potrzeb odbiorców czy rynku, powstają najwyższej jakości produkty.

Firma od 1992 roku prężnie działa na światowym rynku MLM. Nie jest to jednak działalność podyktowana chęcią jedynie zysków, a pragnieniem, by do rąk Klientów trafiały unikatowe produkty, spełniające ich najwyższe wymagania.

Naturalne składniki to istota oferowanych produktów. Chęć i potrzeba, by życie było zdrowsze, a co za tym idzie, również lepsze, dały podstawę do produkcji unikalnych wyrobów, nie tylko najwyższej jakości, ale i o gwarantowanym działaniu.

Zyski i opłacalność inwestycji to jedynie przyjemne, choć i pożądane „efekty uboczne” prowadzonych działań, bo kwintesencją jest zdobywanie zaufania kolejnych Klientów, nie pustymi obietnicami, lecz wyrobami, które same bronią swojej pozycji na rynku, dzięki doskonałym proporcjom, wyselekcjonowanym składnikom naturalnym, jak i wsparciu w postaci medycyny wschodniej, a także naturalnej.

Starlife to dziś filozofia, wedle której zaczyna żyć coraz większe grono osób. Życie może bowiem oferować jakość, szczęście i zdrowie, których dotychczas było nam brak.

Starlife to dziś filozofia, wedle której zaczyna żyć coraz większe grono osób.
Skąd powstał pomysł na Starlife?

1996 rok, jeszcze przed Igrzyskami Olimpijskimi w Atlancie, to czas niezwykłego spotkania – Toma Mowera, właściciela korporacji NEWAYS oraz mistrza olimpijskiego w dziesięcioboju, Roberta Zmelika. Ze strony właściciela korporacji padła oferta współpracy z korporacją NEWAYS, która zajmowała się produkcją wyrobów bazujących na oryginalnych, chińskich recepturach pochodzących z dynastii cesarskiej Ming.

Rober Zmelik szybko się przekonał, że opatentowane produkty to coś więcej niż obietnica doskonałej jakości i efektywnego działania. Wystarczyły dwa dni, by na własnej skórze przekonać się, że przedstawiona oferta sprawdza się w praktyce! Nawiązała się trwająca 6 lat współpraca, po czym Robert Zmelik mając już spore doświadczenie, wiedzę i chęć, by oferować własne produkty, podjął się wcielenia w rolę wyłącznego przedstawiciela produktów pod szyldem Starlife, na terenach Czech, Polski oraz Słowacji.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO BIZNESU STARLIFE?