TWÓRCA STARLIFE

Sportowiec Robert Zmelik

Robert Zmelik – utytułowany lekkoatleta, urodzony 18 kwietnia 1969 roku w Prościejowie, w Republice Czeskiej. Na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku, jako pierwszy czeski zawodnik zdobył mistrzostwo w dziesięcioboju. Kolejne igrzyska odbywające się w Atlancie, w 1996 roku, przyniosły mu siódme miejsce. Na jego koncie jest również mistrzostwo świata w siedmioboju z Paryża – 1997 rok oraz srebrny medal przywieziony z Halowych Mistrzostw Europy w Genui – 1992 rok. Poszczycić się może również 4. miejscem podczas Mistrzostw Europy w 1990 roku oraz Mistrzostw Świata w 1991 roku.

Pasjonat sportu, nie tylko lekkoatletyki, ale i tenisa, pływania, squasha czy szachów. Nacisk położony na zdrowy tryb życia, sport i stosowanie naturalnych produktów, to zatem wynik zainteresowań kształtujących się od wczesnych lat, jak i doświadczenia nabywanego w świecie biznesu. To co sam przetestował, stawiając swoje pierwsze kroki we współpracy z korporacją NEWAYS, dziś znajduje swoje odzwierciedlenie w ofercie firmy Starlife.

Network marketing, którym niegdyś się zainteresował, stał się pomysłem na biznes i kolejną pasją, którą umiejętnie połączył ze zdrowym stylem życia i sportem. Będąc częścią Starlife, w 2003 roku zaczynał od oferty liczącej jedynie grupę 15 produktów. Zainteresowanie konsumentów spowodowało, że 2 lata później oferta poszerzyła się o kolejne produkty i mogła się pochwalić szeroką gamą liczącą już blisko 100 pozycji. 2011 rok natomiast zakończył się bilansem na poziomie ponad 160 pozycji produktów.

Dynamika rozwoju firmy i wzrastające w ekspresowym tempie zainteresowanie odbiorców sprawia, że Starlife rośnie w siłę na rynku branży MLM, dostarczając wysokiej jakości, naturalne produkty. Jednocześnie Robert Zmelik udowodnił, że zdrowie i biznes mają wspólne składowe, a całość komponowana jest po to, by życie o wyższej jakości stało się filozofią bliską każdemu z nas.